Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení zápasů

Uhy - Velvary 0:5 poločas 0:3

Od začátku zápasu byl náš soupeř lepší všude byl rychlejší , agresivnější a z toho proměnili naše chyby, které soupeř potrestal. První gól padl po naší špatné rozehrávce a následném faulu z čehož byla penalta a soupeř ji proměnil. Po několika minutách následovala další penalta po našem špatném obsazení a opět ji hosté proměnili. Poté jsme měli mi dvě dobré šance, ale selhali jsme v zakončení a před poločasem po třetí opět inkasovali. Ve druhém poločase hosté kontrolovali průběh zápasu a ještě  navýšili svůj náskok. Mi jsme  hostujícího brankáře ani neohrožovali jen ze standardních situací, nebo střelami z větší vzdálenosti 

sestava: Kovařík, Fundák R., Brhel, Křelina, Jandus, - Bakalář J., Novák R., Černý L., Fundák M., Král, Hájek M.

Střídali: Bušil, Borisov, Jansa, Bakalář M.

 

Uhy - Knovíz 8-1 poločas 2-0

Výsledek zápasu vypadal jednoznačně, ale je to tím že hosté hráli od začátku a po celý zápas v deseti. Od úvodu zápasu jsme měli převahu a v prvních dvaceti minutách jsme ji nebyly schopni využít, scházelo nám lepší zakončení nebo finální přihrávka, teprve ve dvacáté osmé minutě jsme se ujali vedení po uniku L. Černého, který před poločasem zvýšil z penalty na 2:0 . Do druhého poločasu jsme vstoupili laxně, za to nás hosté potrestali a snížili na 2:1 . My jsme vzápětí v rozmezí 10 minut třikrát skórovali a zápas rozhodli, poté jsme vedení navyšovali na konečných 8:1 a ještě jsme spoustu šancí neproměnili 

Branky: L. Černý 3x, Brhel, , Křelina, Fundák R., Bakalář, Novák R.

Sestava: Kovařík- Valer M., Brhel, Jandus, Křelina, Fundák R., Bakalář, Novák R., Fundák M., Hájem M., Černý L.

Střídali: Bušil, Král, Jansa, Bakalář M.

Pozdeň - Sokol Uhy 6-1 poločas 5-0
Od začátku zápasu jsme se jen bránili, špatně jsme obsazovali dělali individuální chyby a k tomu se přidala špatná rozehrávka, za co nás domácí potrestali. První gól jsme dostali po špatné rozehrávce, druhý byl z penalty a i následující 3 góly byly po našich chybách, my jsme za první poločas domácího brankáře ani neohrozili. Po poločase domácí polevili, nám se povedlo snížit, když si centr Krále srazil domácí do branky. Poté jsme po rychlém brejku inkasovali po 6, i když potom byly šance na obou stranách domácí jich měli víc, ale už se skóre nezměnilo.

SestavaValer T. - Fundák R., Brhel, Jandus, Valer M.- Bakalář J., Novák R., Černý L., Borisov - Král, Hájek M.st.
 

Střídali: Bušil, Jansa, Bakalář M.

 

 

Sokol Uhy - Blevice 0-3 poločas 0-2
Utkání se nám nevydařilo, soupeř byl lepší, fotbalovější a hlavně využíval našich chyb, které dokázal potrestat v první čtvrt hodině to bylo z obou stran velmi opatrné, poté se začali prosazovat hosté, využili naší špatné rozehrávky a otevřelo skóre zápasu, mi jsme měli šance po rozích a standartních situacích ale byli jsme nedůrazní v zakončení. Před poločasem jsme inkasovali podruhé když roh rozehraný na krátko hostující hráč pěknou střelou na zadní tyč skóroval. Druhý poločas jsme začali aktivně, ale těžko jsme se dostávali do šancí, vázla nám kombinace a chyběla finální přihrávka, sice jsme Valerem nastřelili břevno po rohovém kopu, ale soupeř využíval brejky a po jednom z nich po našem špatném obsazování skóroval soupeř po třetí, pak už se zápas dohrával, i když šance byly na obou stranách.

Sestava: Kovařik - Jandus, Brhel, Kkřelina, Valer - Bakalář, Černý, Novák R., Fundák R. - Král, Honzik.
 

Střídali: Bušil, Borisov, Bakalář M.

 

 

Zichovec - Sokol Uhy 1-2 PK poločas 0 - 1

Úvod zápasu i celý poločas byl z naší strany dobrý, hráli jsme aktivně a vytvářeli si i šance, ale ty měl i soupeř. Ke konci poločasu jsme se ujali vedení po kombinační akci a střele Radima Fundáka. v začátku druhého poločasu nás domácí začali přehrávat a zatlačili nás na naší polovinu a po několika minutách vyrovnali i po vyrovnávacím gólu byli domácí lepší, měli převahu, ale naše obrana a výborný Kovařík jim nedovolili skórovat. My jsme měli také několik dobrých šancí, ale ty jsme bohužel neproměnili, a tak rozhodly penalty kde jsme byli úspěšní, když své pokusy proměnili Radim Fundák a Martin Valer, zatím co obě domácí penalty Kovařík chytil.

Sestava:
Brankář - Kovařik - Jandus, Brhel, Křelina, Valer, - Bakalář, Černý L., Novák R., Fundák R.,Honzík, Král

Střídali:
Bušil Ondřej, Hájek P.

 

Koleč - Sokol Uhy 4-0 poločas 1-0
Utkání jsme začali ze zajištěné obrany, domácí jsme do šancí nepouštěli, ale ani mi jsme si v první čtvrt hodině žádnou šanci nevytvořili. Pak nás domácí zatlačili před naší šestnáctku a po rohu a odraženém balónu střelou k tyči se ujali vedení. Pogólu jsme měli dvě šance na vyrovnání, ale střelu Bakaláře brankář vyrazil a Černého střela šla těsně vedle. Po poločase jsme během pěti minut dvakrát inkasovali vždy po špatné rozehrávce, poprvé po chybě Kovaříka, když nahrál přímo domácímu útočníkovi a po druhé po špatné odkopu. Po těchto obdržených brankách jsme měli několik příležitostí snížit, ale ani TK a poté několik střel v bráně neskončilo a domácí v závěru z TK skórovali po čtvrté.

Sestava: Kovařik- Fundák R., Novák J., Valer M., Fundák M. Honzík, Černý, Novák R., Bakalář J., Brhel, Král

Střídali:Bakalář M., Hájek M. ml, Novák M.

 

Sokol Uhy - Tuřany 1-5 poločas 0-3

Utkání se nám opět nevydařilo, bylo znát několik absencí a oslabení našeho kádru soupěř využil. V úvodu jsme měli dvě šance ale ty jsme nevyžili a soupeř nás začal přehrávat a využil našich chyb a během dvaceti minut nastřílel 3 góly a zápas tak rozhodl před poločasem jsme měli šance na snížení, ale soupeřův brankář vždy dobře zasáhnul po poločase soupeř jestě zvýšil skóre, poté jsme my snížili Králem pak měl dvě další šance Černý, ale své nájezdy neproměnil a soupeř ještě jednou skórova, poté už se utkání jen dohrálo.
Sestava : Kovarik, Valer M., Jandus, Novák J., Fundák R.,Hájek M. ml., Černý, Bakalář J., Marek Fundák, Král, Bušil
Střídali: Honzík, Bakalář M.

Velvary B - Sokol Uhy 6-0 poločas 2-0

Začátek zápasu byl z naší strany opatrný, pozorně jsme bránili, ale soupeř byl fotbalovější. Po úvodních minutách jsme se osmělili a měli jsme dvě šance, ale neskórovali jsme a soupeř po našem zbytečném faulu a proměněné penaltě se ujal vedení. V dalším průběhu nás domácí přehrávali a v závěru poločasu jsme po naší chybě inkasovali vstup do druhé půle nám nevyšel, během deseti minut jsme dvakrát inkasovali, vždy jsme špatně obsazhovali, poté už nás soupeř přehrával a mi ještě dvakrát inkasovali jednou po sřele z pozašestnáctky a po druhé z penaltě.

Sestava: Kovařík, Valer M., Novák J., Jandus, Fundák R., Hájek M. ml., Černý, Novák R., Bakalář, Bušil, Brhel.

Knovíz - Sokol Uhy 2-1 poločas 0-1
 

Úvod zápasu nenasvědčoval tomu že bychom zápas měli prohrát soupeře jsme přehrávali začali si vytvářet brankové příležitosti, ale špatné zakončení, nebo špatná přihrávka nás připravila o větší než jednogólové vedení v poločase. Gól vystřelil R.Novák, který proměnil sólový únik. Domácí měli šance jen po standartních situacích nebo střelách s poza velkého vápna. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl, prvních čtvrt hodiny jsme ještě hráli aktivně, ale poté jsme se zbytečně zatáhli a začali jsme pouze bránit výsledek a domácí toho využili během pěti minut výsledek otočili , vždy tomu předcházelo špatné bránění. První gól padl po nedorozumnění obranců, když nechali domácího útočníka jít samotného na bránu a ten zakončil přesně, druhý gól byl vlastní, když jsme si centr ze strany srazili sami do brány.V závěru zápasu jsme měli dvě velmi dobré šance vyrovnat, ale střeli šli těšně vedle. Zápas jsme si prohráli naší pasivitou v druhém poločase a jako už po několikáté neproměňováním šancí, hlavně špatným bráněním, když vždy začneme bránit výsledek už od úvodu druhého poločasu.

Sestava: Valer T., Fundák R., Novák J., Jandus, Valer M., Hájek M. ml., Černý, Novák R., Honzík, Hájek M., Bušil.,


Střídali: Fundák M., Boris

Sokol Uhy - Zichovec 3-2 pk poločas 0-1
 

Začátek zápasu se nám nevydařil špatně jsme obsazovali, soupeř nás přehrával a po čtvrt hodině se ujal vedení, když nám neobsazený hráč na malém vápně hlavou skóroval. I po obdrženém gólu byl soupeř i nadále silnější, ale gólově se neprosadil. Pak jsme hru vyrovnali začali jsme si vytvářet šance, ale střelu z TK vyrazil brankář a hlavička po rohu mířila vedle. Po poločase jsme začali hrát víc aktivněji z čehož vyplynul vyrovnávací gól Černého po přihrávce Brhela. Po několika minutách jsme výsledek otočili, když střelu Brhela z TK tečoval ze zdi Miroslav Hájek. Pak nás soupeř začal tlačit, měl několik šancí a podařilo se mu vyrovnat přímo z rohového kopu. Ke konci zápasu měli možnost utkání rozhodnout obě mužstva, ale své šance nevyužila a tak rozhodovali pokutové kopy, v kterých jsme zvítězili 2-0. Když soupeř dvě neproměnil. U nás nedal první Brhel ale Radim Fundák a Lukáš Černý byli uspěšnými střelci.

Sestava:
Michal Kovařik 
Valer Tomáš, Jandus, Novák Roman, Fundák Radim, Hájek Miroslav mladší, Bakalář, Lukáš Černý, Fundák Marek, Brhel, Hájek Miroslav

Střídali:
Král, Bušil 

 

Stehelčeves - Sokol Uhy 2-1 poločas 2-0
Úvod zápasu byl na obě strany opatrný, poté jsme začali soupeře napadat v rozehrávce, byli jsme aktivnější vytvořili jsme si šance, ale nedokázali jsme je proměnit což se nám vymstilo, soupeř během deseti minut po našich chybách dvakrát skóroval. Vždy šlo o centry do vápna, ale nedorozumění brankáře s obranci domácí využili. Před půli jsme měli možnost snížit, ale samotný únik jsme nevyužili. Po poločase jsme domací začali přehrávat dokázali jsme snížit Romanem Novákem, ale vyrovnat jsme už nedokázali ikdyž šance jsme na to měli. Domácí pak už začali bránit a zdržovat a své vítězství i přes pětiminutové nastavení uhajili. 

 Sestava: Valer T., Fundák Radim, Hájek Roman, Jandus, valer Martin, Fundák Marek, Bakalář, Novák Roman, Hájek ml., Král, Brhel.
Střídali Hájem Miroslav, Tomáš Honzík.

Přátelské utkání 

KDO: Uhy - Čechie Kralupy
KDY: 8.8.2015
VÝKOP: 10:00
KDE: Uhy 

 

Turnaje - 16. ročník memoriálu Jaroslava Černého 
Sobota

Uhy - Neuměřice 7:2 poločas 2:1
 Od začátku zápasu jsme se snažili hrát aktivně, vytvářeli jsme si šance, ale dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit, sice jsme šli do vedení, ale soupeř po naší chybě a faulu vyrovnal z penalty. Před půli jsme měli několik vyložených šancí, ale proměnili jsme jedinou. Po poločase jsme během deseti minut náskok zvýšili na 4:1 ale soupeř ještě snížil na 4:2 a mi pak ke konci třemi góly a zápas rozhodli.
Góly:
Lukáš Černý  2x
Michal Hájek 1x
Roman Hájek  1x
Brhel Vladimír 1x
Král 1x
Radim Fundák 1x

Sestava: Bakalář -Oplt- Novák J., Jandus, Hájek Miroslav, Brhel, Král.

Střídali: Hájek Roman, Fundák Marek, Hájek Michal, Honzik, Hájek D.


Neděle

Uhy - Černuc 0-3 poločas 0-2
Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, ale bohužel soupeř využil našich chyb a získal dvou brankový náskok. My jsme soupeřovu bránu ohrožovali střelami z dálky, ne za standartních situací. Do druhého poločasu jsme vstoupili vysledek zvrátit, ale neproměnili jsme své šance a soupeř nás potrestal třetím gólem, poté byli šance na obouc stranách ale žádný gól už nepadl.


Sestava: Bakalář, Oplt, Novák J, Jandus, Fundák R., Valer Martin, Černý Lukáš, Mikš, Hájek Miroslav, Novák R., Brhel, Střídali: Hájek Roman, Hájek Michal, Miroslav Hájek, Novák Roman, Křelina, Bakalář, Hájek D.

 

 

 

Turnaje :

 

18-19.7. - NOVÁ VES


1-2.8.     - UHY


15-16.8. - SAZENÁ

 

1.8.- Uhy - Neuměřice 17:00


2.8. - Uhy - Umístění


15.8. - Sazená - Uhy 15:00


16.8. - Umístění

 

 Jaro 2015
5 x výhra
4 x Remíza
1 x výhra na penalty
3 x prohra na penalty
 

SKÓRE = 23-22-20 bodů
 

SEZÓNA CELKEM

26 zápasů 
10x výhra
7x Remíza
9x prohra

SKÓRE = 48-46-40 bodů

0 červených karet 


40 žlutých karet

 

STŘELCI CELKEM
 

Novák Roman - 12x


Riemer Lukáš - 12x


Lukáš Černý   -   5x


Brhel Vladimír-   5x


Novák Jaroslav-  4x


Bakalář Jiří      -  3x


Fundák Marek -  2x


Král Miroslav   -  2x


Kříž Daniel      -  1x


Oplt Ladislav   -  1x


Valer Martin    -  1x 

NEUMEŘICE - SOKOL UHY 5-0 POLOČAS 3-0

Tento zápas se nám nevydařil, sice chybělo několik hráčů, ale my jsme dělali školácké chyby, které soupeř dokázal potrestat. Vše začalo už v páte minutě když po autovém vhazování neobsazený hráč pronikl do vápna a skóroval. My jsme domácího brankáře ohrožovali jen střelami z dálky, nebyla mezi tím žádná mezihra. Po dalších chybách v rozehrávce jsme opět inkasovali a před půlí po třetí. Když jsme soupeřův brejk řešili faulem a domácí penaltu proměnili, poté jsme měli dvě dobré standartky, ale nedokázali jsme je využít. Hned po poločase jsme mohli snížit, ale faulovaný Brhel neproměnil penaltu, trefil tyč. Vzápětí jsme opět inkasovali pak se hrálo se šencemi na obou stranách domácí nám vstřelili pátý gól, ale my jsme nebyli schopni využít i ty nejvyloženější šance

sestava : Fundák Marek - Oplt, Křelina, Novák J., Fundák R., Valer M., Hájek M., Novák R., Bakalář, Brhel, Král.

střídali:Hájek Petr, Hájek Miroslav mladší, Novák Vladimír

10609368_1122532854440427_546525744_n.jpg11291364_1122532727773773_356724799_n.jpg

 

11355514_1122533181107061_802154453_n.jpg11292770_1122532877773758_454030555_n.jpg11304407_1122532857773760_1964453927_n.jpg

 

TJ Sokol Uhy Vás srdečně zve na Májovou zábavu, která se uskuteční 23.5.2015 na sále Restaurace Uhy. Akce začína v 21:00 hrát bude skupina AKCE. Vstupné je 80 ,- a také se můžete těšit na bohatou tombolu.devil

11303737_1115749435118769_678744570_n.jpg

 

OLOVNICE - SOKOL UHY 1-3 POLOČAS 0-2

Od začátku zápasu jsme hráli aktivně, využívali jsme soupeřových chyb při rozehrávce, vytvářeli si šance, ale nedokázali je proměnit. Domácí ohrožovali naši branku jen po standartních situacích nebo střelami z pozašestnácky. Po dvacetiminutách jsme se ujali vedení po úniku Krále a dorážce Brhela. Po několika dalších minutách zvýšil L. Černý z penalty, poté hra přitvrdila přibylo soubojů v půli hřiště, byly šance na obou stranách, ale gól do poločasu nepadl. Brzy po půli jsme navýšili naše vedení R. Novákem, ale domácí brzy naše vedení snižili a zatlčili nás na naší polovinu, ale po několika skrumážích a standartních situacích jsme se ubránili. Ke konci zápasu jsme mohli náskok po brejcích navýšit, ale špatnou rozehrávkou jsme se o to připravili, když jsme šli třikrát sami na brankáře.
 

sestava : Fundák Marek - Oplt, Novák J., Jandus, Fundák R.-Bakalář, Černý L., Novák R., Valer M.-Král, Brhel
 

střídali: Fundák Michal, Hájek Petr, Hájek Miroslav

11257663_1117373891622990_711319004_n.jpg11292600_1117373364956376_673020447_n.jpg11297842_1117372711623108_419330058_n--1-.jpg11303484_1117373911622988_644633714_n.jpg11303488_1117373841622995_1562767848_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOKOL UHY- VIKTORIE ČERNUC

 3-2 PK POLOČAS 1-2 

Úvod zápasu se nám nepovedl, začali jsme ospale  a soupeř toho během pěti minut využil k dvoubrankovému vedení, když jsme špatně bránili a neobsazovali hráče. Pak jsme se prosadili mi pěknou střelou Brhela, ale hosté pořád hrozili střelami z dálky nebo ze standartních situací. Před poločasem se nám po standartní situaci povedlo vyrovnat hlavičkou Jaroslava Nováka. Po vyrovnání byly šance na obou stranách mi měli dvě velmi dobré standartní situace, ale jednu vyrazil hostující brankář a druhou vyhlavičkoval na brankové čáře obránce, a tak rozhodly penalty ve kterých jsme byly šťastnější.

Penalty proměnil: Brhel, Černý, Fundák Marek, Křelina

SESTAVA:Kovařik - Oplt, Křelina, Novák J., Fundák R.,Jandus, Novák R., Černý, Fundák Marek, Brhel, Riemer.

STŘÍDALI:Hájek Roman, Fundák Michal,

 

 

 

 

POZDEŇ - SOKOL UHY 3-0 POLOČAS 2-0


Podle začátku zápasu se nezdálo, že by jsme měli prohrát jednoznačně. Měli jsme dvě dobré příležitosti a tím otevřít skóre zápasu, ale Riemer své šance neproměnil. Bohužel domácí nás v desáté minutě po našem špatném bránění potrestali vedoucím gólem. Po dalších 10 minutách po naší špatně zahrané standartní situaci se dostali do přečíslení a zvýšili své vedení. Nám se přestala dařit už i rozehrávka, hra byla bez pohybu a domácí měli další šance zvýšit své skóre, ale brankář Marek Fundák i branková konstrukce nás uchránili. Začátek druhé půle byl naprosto stejný jako konec té první. Domácí využívali našich chyb a to že jich bylo mnoho, vytvářeli si šance a jednu z šancí z naší špatné rozehrávky proměnili. Nám se začlo herně dařit až po střídání, zažali jsme si vytvářet několik šancí, ale opravdu jsme nedokázali ani jednu proměnit a to, že to vypadalo už opravdu hodně nadějně, ale i přesto je naše prohra zasloužená domácí nás s přehledem přehrávali a to jak fotbalově tak nasazením.
 

SESTAVA:Marek fundák- Fundák Radim, Křelina, Novák Jaroslav, Oplt, Balalář, Novák Roman, Brhel Vladimír, Jandus Mirosla, Miroslav Král, Riemer Lukáš

STŘÍDALI:Hájek Roman, Fundák Michal, Hájek Miroslav, 

 

 

 

Sokol Uhy-Velvary B 2-1 půle 1-0

 

p4250852.jpg


Od začátku zápasu byli hosté fotbalovějším mužstvem mi jsme se jim vyrovnávali bojovností a nasazením, hned od úvodu napadali naší rozehrávku a měli velkou šanci, když po naší chybě šel jejich hráč sám na Kovaříka, ale neproměnil. Pak jsme se začali postupně prosazovat mi, vytvořili si šance a jednu z nich jsme Riemerem proměnili. Před poločasem mohli hosté vyrovnat, ale opět výborný Kovařík zakročil a střelu vychytal. Po poločase se nám podařilo zvýšit náskok po hlavičce Brhela. Po pár minutách se hostům podařilo snížit a zatlačili nás. Nastřelili břevno a přehrávali nás. Nám se herně nedařilo, zbytečně jsme ztráceli balón , a když jsme se dostali do brejku tak špatnou přihrávkou nebo zakončením jsme nedokázali navýšit skóre, ale vítězství díky obraně a výbornému  brankáři Kovaříkovi jsme si udrželi!! I přesto, že hosté měli několik velice dobrých a nadějných standartních situací.
 

SESTAVAKovařik-Oplt,Křelina,J.Novák, Jandus, Bakalář, Černý L., Novák R., Fundák R., Riemer, Brhel
 

STŘÍDALI: Král, Valer M,. Fundák Michal, Hájek Roman.

p4250853.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sokol Uhy-Stehelčeves 2-0 půle 0-0

Od začátku zápasu jsme hosty přehrávali vytvářeli jsme si šance, ale nedokázali je proměnit a o hlavně v prvních 20 minutách. Hosté ohrožovali naši branku jen střelami z dálky nebo po standartních situacích. Ve druhém poločase jsme hráli většinu času na soupeřově polovině, ale naše nepřesnost nebo nedůslednost nám bránila ke vstřelení gólu. Dočkali jsme se až čtvrt hodiny před koncem po rohu a hlavě Riemeram když před tim stejný hráč po stejné situaci nastřelil tyčku. Uklidnění do našich řad přišlo osm minut před koncem po TK když se míč odražený od zdi se odrazil k Riemerovi a ten ho pěknou střelou poslal rovnou do sítě. Hosté druhý poločas naši bránu ani neohrozily Marek Fundák nemusel vůbec zasahovat.

Sestava:  Fundák Marek-Valer, Křelina, Novák Jaroslav, Oplt, Fundák Radim, Lukáš Černý, Novák Roman, Miroslav Jandus, Král, Lukáš Riemer


Střídali:Brhel, Fundák Michal, Hájek Roman

 

 

ŽIŽICE - UHY 1-0 PK

Zápas na hřišti vedoucího týmu jsme odehráli dobře, celý zápas jsme hráli ze zabezpečené obrany a spoléhali na brejky a na standartní situace. První poločas byl vyrovnaný domácí si vypracovali dvě velké šance, jednu chytil výborný Kovařík při druhé střele z trestného kopu Lukáš Riemer vyhlavičkoval balón z branky. Po půl hodině hry rozhodčí vyloučil domácího hráče za oplacení, ale mi jsme nedokázali přesilu využít. Ve druhém poločase jsme se ještě víc zatáhli, domácí nás přitlačili, ale své šance, včetně pokutového kopu nevyužili. Kovařik penaltu chytil. Naše hra postrádala víc přesností chyběla nám finální nahrávka nebo jsme zakončovali nepřesně a zbrkle, a tak museli rozhodnout penalty při kterých byli domácí šťastnější. Celému mužstvu patřil dík za bojovnost a nasazení, bod je pro nás cenný.

 

Sestava: Kovařik- Valer, Křelina, Novák J., Oplt, Fundák R., Černý, Riemer, Fundák M., Král, Fundák Michal
 

Střídali:Hájek Petr, Bakalář 

 

 

 

Zichovec - Sokol Uhy 3-2 PK poločas 0-1

Před začátkem zápasu jsme měli problém se sestavou, chybělo nám několik hráčů, ať pracovně nebo měli zdravotní problémy, ale ti co nastoupili je dobře nahradili. Začátek zápasu se nám povedl hráli jsme aktivně , měli šance a po soupeřově chybě šli do vedení gólem M. Krále i nadále jsme hráli dobře. Bohužel nám rozhodčí neuznal druhý gól, i když byl míč už za brankovou čarou. Pak převzali iniciativu domácí a vytvářeli si šance, ale výborný Bakalář je pochytal, ale před poločasem se zranil a museli jsme ho vystřídat. Do druhého poločasu ho nahradil Marek Fundák. Druhý poločas jsme zahájili ze zajištěné obrany, spolehali jsme na brejky, kterých jsme měli dost na zvýšení našeho náskoku,ale žádný jsme neproměnili, čehož domací využili po našem špatném bránění k vyrovnání. Pak nas začali domácí přehrávat, ale ním se podařilo po pěkné střele Romana Nováka jít opět do vedení , ale to trvalo jen několik minut ,jelikož domácí vyrovnali s TK. Na konci zápasu mohli strhnout vítezství na svojí stranu obě mužstva, ale své šance nevyužila. Penaltový rozstřel se nám nevydařil i když jsme měli nakročeno k vítězství, ale neproměnili jsme rozhodující penaltu.

 

 

Goly: M.Král, R.Novák

Penalty: Dali: Brhel
                         Černý Lukáš
                         Fundák Radim
             Nedali: M. Hájek, R.Novák

 

 

Sestava: Bakalář, Valer, Křelina, Jandus, Fundák R., Fundák Michal, Novák Roman, Lukáš Riemer, Černý Lukáš, Brhel, Král

 

Střídali Fundák Marek, Hájek Miroslav

 

 

 

 
Reklama

Sokol Uhy - Zvoleněves 6-2 půle 3-2

Výsledek zápasu vypadá jednoznačně, ale byl ovlivněn, jelikož tým protihráče se neskládal z plného počtu a to jen z 10 hráčů, a tak hrál celý zápas. My jsme měli od začátku zápasu převahu, dostali jsme se brzy do vedení, ale po naší špatné rozehrávce soupeř vyrovnal. Pak jsme odskočili na dvoubrankový rozdíl, ale před poločasem hosté snížili po naší další chybě a zbytečném faulu z TK. Brzy po poločase jsme opět zvýšili skóre, měli jsme i další velké příležitosti zvýšit náskok, ale lehkovážností a zbytečnou kombinací jsme je zahazovali, nasledovala opět naše chyba při bránění, po faulu dostal soupeř výhodu pokutového kopu, ale výborný brankář Michal Kovařik penaltu s přehledem vychytal. Potom si dal soupeř vlastní gól. Na závěr jsme ještě proměnili penaltu mi a upravili na konečný stav 6-2.

 

Goly: Lukáš Riemer - 2
            Vladimír Brhel-1
            Roman Novák   -1
            Lukáš Černý   -1(z penalty)
           + vlastní gol

 

Sestava: 
Kovařik Michal - Oplt, Křelina, J.Novák, R. Fundák, Kříž, Černý, R.Novák, M.Fundák, Riemer, Brhel

 

Střídali: Bakalář, M.Fundák, Král 

 

 

Sokol Uhy - Čechie Kralupy 2-2 poločas 0-1 

Začátek zápasu byl z naší strany dobrý snažili jsme se hrát kombinačně, ale chyběla nám finální přihrávka, čehož soupeř využíval k rychlým brejkům a nastřelil tyčku. Poté nás hosté začali přehrávat, pomohla jim k tomu naše špatná rozehrávka a špatné bránění a po zásluze se ujali vedení těsně ped půlí. Po poločase jsme se zlepšili začali jsme si vytvářet gólové šance a vyrovnali. Tento stav vydržel pouze 5 minut hosté po rohovém kopu a dorážce se ujali vedení. V dalším průběhu zápasu měli hosté šance na zvýšení, nevyužili je a nám se podařilo vyrovnat po rychlém brejku. Ke konci zápasu byly šance na obou stranách, ale nikdo je nevyužil i když hosté nastřelili další tyč.

Goly: Hájek Roman, Lukáš Riemer

Sestava: 
Michal Kovařik
 Fundák Radim, Vlastimil Křelina, Miroslav Jandus, Lukáš Černý, Daniel Kříž, Lukáš Riemer, Jiří Bakalář, Marek Fundák, M. Král, V. Brhel, 

Střídali: Hájek Roman, Hájek Petr, Bušil Ondřej

 

Sokol Uhy - Sazená 7-5 poločas 1-4

Začátek zápasu byl z naší strany hodně o nepřesnosti, bez pohybu a nasazení čehož soupeř využil k dvoubrankovému vedení když využil našich chyb a špatného bránění. Poté jsme snížili, měli další šance a ty jsme nevyužili a hosté po dalších našich chybách navýšili svoje vedení. Po poločase se naše hra zlepšila. Zvýšili jsme, soupeře jsme začali víc napadat, lépe jsme bránili, ale i když jsme ještě jednou inkasovali v posledních 20 minutách jsme zápas ještě dokázali otočit i když šance byli na obou stranách.

Sestava: Kovařik - M.Valer,J.Novák,L.Černý,R.Fundák-D.Kříž,L.Riemer,V.Křelina,M.Fundák,M.Král,V.Brhel
Střídali- Oplt, Bakalář, Fundák Michal

Góly :   

    L.Riemer   3

    V.Brhel     2
    L.Černý    1
    M.Fundák 1

 

1. Mistrovské utkání 

Podzim 2014 

Před sezónou jsme náš tým doplnili novými i staronovými hráči . Prodloužili hostování L. Oplta z Černuce , získali L. Riemera z Velvar a na přestup brankaře Michala Kovaříka z Velvar .  Ze začátku se tým sehrával, ale dařilo se nám bodovat a to hlavně doma kde jsme na podzim v normalní hrací době ani jednou neprohráli . Venku už to bylo horší, kvůli pracovnímu vytížení a někdy i zranění jsme vybojovali 5 bodů , i když jsme dvakrát prohráli jedna nula. Skóre 27-25-20 bodů -6. místo. 
5 krát výhra - 2krát výhra na penalty - 1 krát prohra na penalty- 5 krát prohra 

 

Goly: 
Roman Novák -10 
Lukáš Riemer - 6
Novák Jaroslav -2
Marek Fundák - 2 
Kříž - 1
Oplt - 1
Bakalář - 1 
Brhel - 1 
Valer Martin - 1 
Hájek Roman - 1 
Fundák Radim -1

Vystřídalo se 21 hráčů
Žádný vyloučený - 19 žlutých karet

Silvestr 2014

pc310717.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žlutý                X              Modrý 

 8                    -                  8

 5                    -                  5 (půle)

 Majtaník - 5 golů            Novák Jaroslav - 2 goly
 Hájek Miroslav - 2 goly  Novák Roman - 2 goly
 Černý Lukáš - 1 gol       Brhel - 2 goly
                                       Kovařík - 2 goly

 

Otvovice - Uhy 1-2 poločas 0-1
Začátek zápasu byl plný nepřesností a zkažených přihrávek. Po úvodní čtvrt hodině jsme začali být lepší, domácí jsme přehrávali a ujali jsme se vedení gólem Romana Nováka z TK, domácí hrozili střelami z dálky nebo po standartních situacích. Před poločasem jsme nastřelili břevno měli ještě dvě šance , ale nevyužili jsme je. Po poločase jsme se zaměřili na bránění naskoku, domácí se dostali do tlaku a po naší chybě vyrovnali. Pak už se přes šance na obouch stranách skóre nezměnilo a tak rozhodli penalty, které nám vychytal Jiří Bakalář. Když chytil tři pokusy domácích mi rozhodli až v páté serii Radimem Fundákem. 
 

Sestava: 
Jiří Bakalář
Oplt, Novák Jaroslav, Miroslav Jandus, Fundák Radim , Daniel Kříž, Lukáš Riemer, Křelina, Fundák Marek, Hájek Miroslav, Novák Roman, 
Střídali: Král, Hájek Roman, Hájek Petr

 

 

Uhy - Olovnice 6-1 poločas 1-0

 

Vstup do zápasu se nám nevydařil hráli jsme komplikovaně bez pohybu a vázla nám kombinace, ale soupeř se naší hře přizpůsobil, až po čtvrt hodině jsme začali hrát. Vytvořili jsme si šance, ale finální nahrávka nebo zakončení bylo špatné. Prosadili jsme se až těsně před půlí kdy po kombinační akci zakončil Marek Fundák. Druhý poločas jsme začali dobře. Měli jsme převahu, ale soupeř z ojedinělé akce nastřelil břevno, v zápětí jsme zvýšili náskok Jiřím Bakalářem a po dalších pěti minutách z trestného kopu, který kopal Roman Novák v zápětí jsme přidali 4 gól a pak jsme zvýšili na 5:1 gólem Lukáše Riemera a pak jsme přidali ještě jeden. V závěru zápasu neproměnil Marek Fundák penaltu, ale to už na našem vysokém vítězství nic nezměnilo.

GÓLY: Marek Fundák 2x, Roman Novák 2x, Jiří Bakalář, Lukáš Riemer

Sestava:

Brankář: Michal Kovařik

Valer Martin, Novák Jaroslav, Oplt, Fundák Radim, Kříž Daniel, Lukáš Riemer, Vlasta Křelina, Fundák Marek, Novák Roman, Jiří Bakalář

Střídali: Miroslav Král, Roman Hájek

 

Černuc - Uhy 4-1 poločas 2-0

Podali jsme nejhorší vákon v podzimní části domácí byly od začátku lepší důraznější a využívali naší špatné rozehrávky,protože se dostali už v páté minutě do vedení ani v dalším průběhu se naše hra nezlepšila a domácí navýšili svoje vedení, teprve potomto gólu jsme začali hrát měli jsme serii rohů a dvě velmi dobré standartní situace, ale nevyužili jsme je . Pak se hra přiostřila z čehož vyplynuli dva velmi tvrdé zákroky zejména z domácí strany ,ale rozhodčí to toleroval a rozdal 2 žluté karty po jedné na každé straně ,ale před poločasem ser ha uklidnila . Po poločase jsme začali hrát aktivněji ,ale jen k velkému vápnu ,nevypracovali jsme si žádnou šanci na střelu a domácí po našich chybách svůj náskok zvýšili , ale my jsme  v závěru snížili gólem Lukáše Riemera .

Sestava : Brankář - Michal Kovařik

Tomáš Valer, Novák Roman, Jandus Miroslav, Ladislav Oplt, Fundák Marek, Vlastimil Křelina, Lukáš Riemer, Fundák Radim , Jiří Bakalář, Brhel

Střídali : Petr Hájek

 

Uhy - Pozdeň 3-2 půle 0-2

Začátek zápasu byl oboustranně opatrný, bylo plno nepřesností poté se  začali prosazovat více hosté a po naší chybě se ujali vedení. Po obdrženém gólu, naše hra byla velmi špatná plno nepřesných přihrávek bez pohybu čehož soupeř využil ke zvýšení, toto vydrželo do konce první půle. V poločase jsme přeskupili sestavu a naše hra se v druhé půli zlepšila nejprve jsme snížili po rohu a dorážce Lukášem Riemerem , potom vyrovnal Daniel Kříž. V závěru zápasu jsme mohl strhnout vítězství na naší stranu penaltou, ale bohužel jsme jí neproměnili. V roztřelu jsme uspěli díky Michalovi Kovaříkovi, který obě dvě penalty s přehledem vychytal a my jsme obě proměnily.

Sestava:Kovařik - Valer Martin, Jandus, Hájek Roman, Ladislav Oplt, Jiří Bakalář, Lukáš Riemer, Křelina, Brhel, Král, Hájek Miroslav, 

 

Střídali: Kříž, Jaroslav Černý.

 

 

Stehelčeves- Uhy 1-2 půle 1-2

Před zápasem jsme měli problém se sestavou chybělo nám několik hráčů,ale ti co nastoupili je velmi dobře nahradili.Povedl se nám úvod zápasu když jsme se v desáté minutě dostali do vedení R.Novákem a i nadále jsme byli lepší, ale neproměňovali jsme šance a nastřelili jsme tyč. Domácí měli jednu vyloženou šanci, ale tu nevyužili a tak jsme vedení udrželi do poločasu. Začátek druhého poločasu byl výborný hned ve druhé minutě po rohu zvýšil naše vedení Martin Valer. Pak se domácí zlepšili, přehrávali nás a také snížili, v dalším průběhu jsme měli další šance, ale nevyužili jsme je. Domácí měli ojedinělou šanci tu neproměnili a mi už vítězství uhájili.

Sestava: Valer Tomáš - Valer Martin, Novák Jaroslav, Miroslav Jandus, Fundák Radim, Daniel Kříž, Vlastimil Křelina, Novák Roman, Fundák Marek, Hájek Miroslav, M. Král.

 

Na střídání byl připraven: P. Hájek

 

 

Uhy- Žižice 2-3 půl poločas 1-2

 

Zápas jsme začali dobře, hrali jsme aktivně a vypracovali si šance a v desaté minutě se ujali vedení gólem J. Nováka . Pak jsme ještě nastřelili břevno ,ale  to už se herně začal prosazovat soupeř a po naší  chybě  vyrovnal, a před poločasem se po další chybě dostal do vedení. Vstup do druhé půle se nám podařil po dvou minutách jsme vyrovnali Brhelem ,měli jsme převahu, ale nedokázali ji využít gólově, pak se hra vyrovnala ale ani jedno mužstvo své šance nevyžužilo, a tak rozhodli penalty, mi jsme jednu nedali a hosté proměnili všechny .

Sestava

 Kovařik - Valer Tomáš, Novák Jaroslav,Miroslav Jandus, Oplt, - Fundák Radim, Křelina, Kříž, Brhel, Bakalář.

Střídali

 Roman Hájek, Fundák Marek, Miroslav Král

 

 

Uhy - Koleč 0:1 půle 0:0

Do utkání jsme nevstoupili moc dobře. Od samého začátku byl soupeř aktivnější a byl i tím pádem víc na míči. Nedařila se nám rozehrávka jako by jsme byli svázaní a nikomu se nechtělo běhat a nabízet se svému spoluhráči pro balón. Postupem času se hra opticky srovnala a jelikož soupeř začal taky více kazit rozehrávku, ale dokázal se dostávat do pár vážnějších zakončení na naší bránu. S tím si ale bravůrně poradil chytající Tomáš Valer. I díky jemu jsme v prvním poločase nedostali  gól. Nám se podařilo pouze s ojedinělého postupného útoku ohrozit bránu soupeře ale střela V. Brhela šla nad bránu. Do druhého poločasu jsme hru opticky srovnali a častěji se nám dařilo ohrožovat bránu soupeře, ale nepodařilo se nám lépe zakončit, buď stál dobře postavený brankář nebo šel míč z našich kopaček vedle brány. Po jednom z našich vhozených autů do hry, nám soupeř sebral míč a po kombinaci se téměř z voleje trefil hezky k tyči naší brány nechytatelnou ránou. Ještě po obdržené brance jsme párkrát bránu soupeře ohrozili, ale bez gólového efektu. Konec utkání si domácí již pohlídali a vyhráli, idkyž si myslím,  že to bylo minimálně na remízu.

 

Sestava: 

 T. Valer, J. Novák, L. Oplt, R. Fundák, M. Jandus, M. Valer, R. Novák, L. Riemer, D. Kříž, V. Brhel, R. Mareš

 Střídali :

 R. Hájek, M.Král, M. Fundák 

 Zhodnotil:

 Předseda Vladimír Novák

 

Uhy - Zichovec 3:1 půle 1:0

 Začátek zápasu se nám podařil už ve 4 minutě jsme se ujali vedení střelo R. Nováka. Potom se začali více herně prosazovat hosté, ale do vážnější šance se nedostali, hrozili střelami z dálky. Naše hra byla špatná vázla nám rozehrávka a zbavovali jsme se balonů. Před poločasem jsme měli dvě šance na zvýšení,ale nevyužili jsme je. Po poločase hosté přidali a přehrávali nás, vytvářeli si šance a po jedné ze střel nakonec vyrovnali. Nám se poté povedli dvě standartní situace - nejprve po rohu hlavou dal gól L. Riemer a po pěti minutách z trestného kopu opět hlavou dal gól R.Novák . Pak už jsme hráli ze zadu na brejky a výhru udrželi.

Sestava:

Brankář: Michal Kovařik - Oplt, J. Novák, Jandus, R. Fundák,M. Valer, R. Novák, Riemer, Křelina, Bakalář, Brhel.

Střídali:

Kříž, Král, Hájek Roman.

 

 

Zvoleněves - Uhy 1:0 půle 1:0

Na začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a díky tomu jsme is vypracovali dvě gólové příležitosti, které se nepodařilo proměnit. Soudeře se nám dařilo eliminovat vždyt před naším pokutovým územím , takže se prakticky moc nedostával do nějakých větších šancí,které by ohrožovali naší branku. Až z jednoho trestného kopu před koncem první půle se soupeř trefil do naší sítě. V druhém poločase se hra vyrovnala a soupeř i chvílema měl víc šancí ,ale bránu netrefoval. Pak se nám opět povedlo soupeře trochu přitlačit. Když jsme opět měli velikou šanci, kterou se nám zase nepodařilo promenit ve zbytku zápasu již soupeř hru pohlídala zvítězil.

Naší hrou jsem byl velice překvapen kluci hráli velmi dobře až na neproměněné šance. Máme na co navazovat a snažit se stále zlepšovat .


Zhodnotil předseda Vladimír Novák

Turnaj v Uhách 

Na turnaji v Uhách kde hrály týmy : Nová Ves, Viktorie Černuc, Sazená a Sokol Uhy jsme první den hráli se Sokolem Sazená a naštěstí jsme uspěli. Tím jsme se dostali do finálového boje o 1. a 2. místo. Po těžkém boji jsme se umístili na druhém místě .

 

 

Turnaj

 

Memorial Jaroslava Černého

pořadatel : Sokol Uhy 

Program :

 

26.7.2014

15:00  Viktorie Černuc -  Sokol Nová Ves

17:00  Sokol Uhy -  Sokol Sazená

 

27.7.2014

15:00 utkání o 3. a 4.místo

17:00 utkání o 1. a 2.místo

 

 

 Turnaj Nová ves

 

Na turnaji v Nové Vsi kde hrály týmy : Nová ves, Jeviněves, Ledčice a Uhy jsme první den hráli s týmem Nová ves a bohužel jsme neuspěli. Zápas skončil 7:1 gól dával Roman Mikš .Druhý den už se nám,ale dařilo lépe hráli jsme s Ledčicemi a výhrali jsme 5:0 tím jsme si získali také 3.místo góly : Roman Mikš, Miroslav Jandus(2), Vlasta Křelina (2)          

 

 

 

TURNAJ
Sokol Uhy- Sokol Nová ves
Pořadatel: Sokol Nová ves
 
 
Program :
 
19.7.2014
15:00 Jeviněves-Ledčice
17:00 Sokol Uhy- Sokol Nová ves
 
20.7.2014
15:00 Sokol Uhy- Ledčice
17:00 Sokol Nová ves - Jeviněves
 
 

 

TURNAJ

Sokol Uhy - Sokol Sazená

(Memoriál Míly Vinše)
pořadatel: TJ Sokol Sazená 
 
 
Program:
 
16.8.2014
15:00 Sokol uhy- Viktorie Černuc
16:45 zahájení Turnaje
17:00 Sokol Sazená - Sokol Tursko
 
17.8.2014
15:00 utkání o 3. - 4. místo
17:00 finále

 

 

 

 

Uhy -Černuc 1-3 poločas 1-3

 

Úvod zápasu se nám nepovedl už ve třetí minutě se soupeř po naší chybě dostal di vedení  a byl herně lepší a zvýšili svůj náskok když jsme se zlepšili a soupeř navíc neproměnil penaltu a nám rozhodčí jasnou upřel,jsme opět po naší chybě inkasovali. Sice jsme před půlí snížili,ale soupeř si do poločasu vedení své skóre pohlídal. Po poločase se soupeř zaměřil na bráňění a na skoku a rychlé brejky ani jsme  nebyli schopný vytvořit trvalý tlak,už  se výsledek nezměnil , což nezměnila ani červená karta na konci zápasu pro soupeřova hráče.

Gól Jiří Bakalář

 

 

Sestava:

 Brankář: Michal Kkovařik

Radim Fundák, Jaroslav Novák, Martin  Valer, Richard Mareš, Daniel Kříž, Vlastimil Křelina, Miroslav Jandus, Jiří Bakalář, Hájek Miroslav, Novák Roman

 

 

Střídali:

Fundák Marek, Valer Tomáš, Hájek David, Novák Vladimír, Hájek Roman

 

 

Blevice-Uhy 0:1 poločas 0:1

 

Začátek zápasu byl oboustraně opatrný,mi jsme hrali ze zajištěné obrany a využivali rychlé brejky,domácí hráli ze standartních situací a rozích. Pak jsme převzali iniciativitu byli jsme herně lepší a Romanem Novákem jsme se dostali do vedení , ale po  vystřeleném golu nás domáci dotlačili a díky výbornému Michalovi Kovaříkovi a dobré obranně a i štěstí (domácí nastřelili tyč) jsme udrželi vedení do poločasu . Po půli byl obraz hry stejný jako konec poločasu , domácí měli velký tlak,mi spolehali na brejky , ale k pojištění na skoku nám chybělo lepší zakončení nebo lepší přihrávky. Posledních patnáct minut jsme se jen bránili, ale domácí žádnou šanci nevyužili a mi jsme velmi cenné vítezství udrželi . Bylo to velmi vydřené a vybojované ,dík patří všem hráčům.

 

 

Sestava

 Brakář: Michal Kovařik

Jansa Jiří, Novák Jaroslav, Oplt, Fundák Radim, Daniel Kříž, Richard Mareš, Miroslav Jandus, Jiří Bakalář, Novák Roman, Hájek Miroslav

 

 

Střídali:

Valer Tomáš, Fundák Marek, Hájek Roman, Hájek Petr

 

 

Uhy-Žižice 0:1 poločas 0:1

 

Před zápasem jsme opět měli problémy se sestavou, přesto jsme do začátku utkání vstoupili aktivě a z toho vyplynuli naše dvě dobré šance, které jsme nevyužili což nás v průběhu zápasu mrzelo. Soupeř postupně vyrovnal hru a po naší chybě se ujal vedení ,které udržel do poločasu. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním výsledek otočit což se nám přes velkou převahu nepodařilo, ikdyž jsme měli 3 vetlmi dobré šance, i několik standartních situací do,kterých se ke konci zápasu zapojim a Vladimír Novák čehož soupeř využíval ke střelám z větší vzdálenosti do naší prázdné branky. Ke konci utkání jsme si vypracovali herní převahu , kterou jsme však nedokázali využít , a tak si Žižice odvezli vybojované 3 body.

 

 

Sestava:

 

Brankář: Vladimír Novák

Hájek Petr, Novák Jaroslav, Ladislav Oplt, Martin Valer, Daniel Kříž, Novák Roman, Mareš Richard, Fundák Radim, Marek Fundák, Valer Tomáš

 

 

Střídali:

 

 Hájek Miroslav, Hájek Roman

 

 

 

 

Zvoleněves-Uhy 6-3 poločas 2-1

 

 Do utkání jsme měli špatý vstup po naší chybné rozehrávce a faulu se soupeř ujal vedení po střele z Trestného kopu už ve třetí minutě, v dalším průběhu byl soupeř lepší vypracoval si další šance, ale ty neproměňoval.Po půlhodině se hra vyrovnala a mi po rohu a hlavičce Miroslava Hájka vyrovnali na.Těsně před půli jsme udělali chybu a soupeř se po další střele z Tresného kopu dostal do vedení. Vstup do druhé poloviny utkání se podoval te první brzy jsme inkasovali, dělali další chyby a soupeř toho využíval na zvýšení skore na 6-1. Ke konci zápasu soupeř polevil a my jsme goly Vladimíra Nováka a Bakaláře upravili na konečných 6-3

 

 

Sestava: 

 

Brankář : Michal Kovařik

Jiří Jansa, Novák Jaroslav, Valer Tomáš, Valer Martin, Fundák Radim, Mareš Richard, Hájek Miroslav, Miroslav Jandus, Daniel Kříž, Jiří brakalář

 

 

Střídali:

 

 Oplt, Fundák Marek, Novák Vladimír, Hájek Roman

 

 

 

Uhy-Stehelčeves 1:2  poločas 0:1

Do utkání jsme měli špatný vstup, hráli jsme bez nasazení a pohybu, což soupeř využíval a po rychlích průnicích a kombinacích si vypracoval několik šancí a po naší chybné rozehrávce jednu využili a ujmuli se vedení . Před poločasem jsme se zlepšili a vypracovali si dvě vyložené šance , ale nevyužili jsme je.Po poločase jsme byli aktivnější, ale soupeř nás dobrou obrannou hrou do šancí nepouštěl.Soupeř sázel na rychlé brejky a jeden z nich po naší chybě využil, když těsně před tím vykopával míč z prázdné branky. Deset minut před koncem jsme snížili Jardou Novákem z trestného kopu . Ikdyž jsme ke konci utkání měli dvě vyložené šance už jsme nevyrovnali.

 Sestava:

 Brankář: Novák Vladimír

 Fundák Radim, Novák Jaroslav, Valer Martin, Mareš Richard,Marek Fundák, Jiří Bakalář, Miroslav Jandus, Daniel Kříž, Novák Roman, Hájek Miroslav, 

 

 

  Střídali:

 

 Hájek Roman, Valer Tomáš, Jiří Jansa, Oplt, Michal Kovařik

 

 

Klobuky-Uhy-5-2 poločas 3:0

   Před začátkem zápasu jsme opět měli problém se sestavou , když nám zase chyběli hráči na důležitých  postech a mi museli pozměnit sestavu čehož soupeř po našich chybách využil a po dvaceti minutách si vybojoval tří bodové vedení. Když jsme s epo té zlepšili soupeř už di od půle náskok pohlídal . V poločase jsme udělali velké chyby a soupeř během deseti minut opět navýšila na 5:0 , pak domácí  pod pojmem vysokého vedení polevili v koncentraci a mi snížili ,ale na obou stranách bylo stále dost šancí změnit skore ,ale už zúůstal konečný výsledek 5-2 .

 Sestava:

 

 Brankář: Michal Kovařik

 

 

 Hájek Petr, Novák Roman, Daniel Kříž, Valer Martin, Jansa Jiří, Vlastimil Křelina, Miroslav Jandus, Marek Fundák, Bakalář Jiří, Hájek Miroslav

 

 Střídali: Hájek Roman, Novák Vladimír, 

  Goly: Fundák Marek, Novák Roman

 

 

Uhy-Vraný B 2:1 poločas 2:0

Před zápasem jsme měli problém se sestavou několik hráčů je zraněných nebo měli pracovní povinnosti proto jsme od začátku vsadili na zajištěnou obranu rychlí přechod do útoku a důrazné obsazování což se nám dařilo a po rohu Miroslava Hájka jsme se ujali vedení .Pak převzal soupeř iniciativu přehrával nás ,ale své šance nevyužil a my jsme po trestném kopu a dorážce Opět Miroslava Hájka zvýšili na 2:0 . Po poločase nás soupeř přehávál měl převahu my jsme hráli na brejky ,které jsme nedokázali využít a zvýšit náskok,pak se soupeři podařilo snížit ale díky brankáři velmi dobrému nasazení a bojovností všech hráčů jsme už vítezství uhájili.

 

 

Sestava

 Brankář: Michal Kovařik

Hájek David, Novák Jaroslav, Valer Martin, Hájek Petr, Daniel Kříž, Richard Mareš, Miroslav Jandus, Jiří Jansa, Hájek Miroslav, Novák Roman

  Střídali:

 Jiří Bakalář, Jaroslav Černý, Petr Zoltán

 

Uhy-Otvovice 0:2 poločas 0:1

 

 

Začátek zápasu byl oboustraně opatrný žádné z mužstev se nechtělo dopustit chyby a proto šance byly po standartních situacích nebo střelách z dálky což se více pokoušeli domácí.Pak jsme měli my vyloženou šanci když šel Roman Novák sám na brankáře,ale přestřelil a poté rozhodčí domácím odpustil penaltu za hraní rukou.Domácí se dostali do vedení před  půli po rohu ,když náš hráč tečoval centr do vlastní branky.Po poločase byli domácí jasně lepší, ale neproměňovali své šance,ale my jsme po ojedinělé šanci z rohu nedokázali vyrovnat a domácí zvíšili svůj náskok který už si ohlídali 

 Sestava:

  Brankář:Michal Kovařik

  R.Fundák,J.Novák,M.Valer,Mareš,Kříž,Křelina,Jandus,T.Valer,R.Novák,Bakalář

  Střídali:

 Fundák Marek,Hájek Miroslav,Hájek Roman, Jansa,Hájek Petr

  Zhodnotil:

 Petr Hájek

 

 

Uhy- Koleč 3-5 poločas 2-3

Vstup do zápasu jsme meli dobrý v první minutě jsme skorovali,ale to nás uspokojilo čehož soupeř  využil pževzal iniciatyvu a vyrvnal a posléze se dostal do dvou brankového vedení,my jsme před půlí snížili ,ale po poločase záhy brzy inkasovali poté jsme měli převahu snížili na  3-4 ale vzápětí opět inkasovali a soupeř si už pohlídal vítezství zápas rozhodli naše individuální chyby-daly jsme si dva vlastní góly a na další dva jsme soupeři přihráli.

 

 

Sestava:

 

Brankář: Michal Kovařik
Oplt,Novák J.,Jandus,Fundák R,Kříž, Křelina,Valer,Fundák M, Novák R, Valer T,
 
 

 

Góly:

 

Novák R, Novák J,Fundák R
 
 

 

Střídali:

 

Jansa, Hájek, Hájek D, Hájek P, 

 

 

Uhy-Dobřejovice 6:4 půle 1:2

 

Připravené utkání hrané na umělé trávě v Praze U jezdě.Na začátku zápasu bylo znát,že je to první utkání, bylo tam mnoho nepřesností a po naší chybě se soupeř ujal vedení,pote jsme se zlepšili byly jsme lepší a taky jsme vyrovnali.Pak byly šance na obou stranách mi žádnou nepromenili a soupeř dokázal před poločasem skorovat.Po přestávce jsme opet inkasovali,ale poté jsme dokázali skoro behem 10 minut otočit a dostali jsme se do vedení soupeř dokázal ješte vyrovnat,ale pote jsme strhli vítěztví na svou stranu.

 

 

Goly:

 

Valer T.,2x Rýmr,2x Křelina,Novák R.

 

 

Sestava:

 

Brankář:Vladimír Novák

Kříž,Jandus,Novák R.,Valer M.,Jansa, Křelina, Žlab,Fundák M., Rýmr,Valer T.,

 

 

Střídali:

 

Hájek M.,Horák V.(65 let),Hájek P.

 

 

Zhodnotil:

 

Petr hájek

 

Silvestrovský fotbálek:

Sešli jsme se v hojném počtu (22 hráčů) a několik fanoušků.

ŽLUTÍ vs ČERVENÍ   

 9      -       2

 

 Góly:

Vlasta Křelina-1

pc310154.jpg

Michal Majatnik-5

Jiří Bakalář-1

Jiří Jansa - 1

Vladimír Novák-1

Radim Fundák - 1

Michal Novák - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uhy:Velvary B 4:1 poločas 1:0

 

 

 

 

Zápas začal oboustraně opatrně,ani jeden z týmů neměl žádnou šanci ale nám se poté povedl brejk a dostali jsme se Vladimírem Brhelem do vedení pak měli hosté převahu ale bez vyložené šance se dohrál poločas.Po přestávce byly hosté opět lepší a tak vyrovnali po naší chybě .Poté se hra vyrovnala a my jsme využili chyby soupeře a během pěti minut zápas rozhodli nejdříve hosté zahráli ve vápně rukou a nařízenou penaltu proměnil Miroslav Hájek,za další minutu proměnil Brhelův brejk Martin Valer a další minutu skoroval z trestného kopu Jíří Bakalář pak se zápas dohrál i když šance byli na obou stranách.

Sestava:

Brankář:Michal Kovařik

R.Fundák,J.Novák,L.Oplt,R.Mareš,M.Valer,M.Hájek,R.Novák,J.Jansa,J.Bakalář,V.Brhel
 

Střídali:

T.Valer,M.Fundák,D.Černý

Zhodnotil:

Petr Hájek ml.

Tuřany : Uhy  1:3 poločas 1:3

 

 

Před zápasem jsme měli problémy se sestavou když nám vypadli kvůli zranění a jiných důvodů několik hráčů základní sestavy,přesto ti co nastoupili je nahradili .Vstup do utkání jsme měli dobrý už ve 4 minutě jsme se ujali vedení gólem Jiřího Bakaláře,ale vedení nám dlouho nevydrželo domácí po 10 minutách vyrovnali z Trestného kopu .Po gólu jsme převzali iniciativu a skórovali po sólu Křeliny a před půlí Jaroslavem Novákem po poločase jsme hráli ze zajištěné obrany a na brejky a domácí do vyložené šance nepustili, hrozili jen ze standartních situací a střel z dálky a my jsme na konci neproměnili dvě velké šance .Také nám nebyl uznán gól z ofsajdu.

 
 

Sestava:

 

Brankář - Michal Kovařik

 L.Oplt,M.Jandus,J.Novák,J. Černý, J. Jansa ,Křelina,Hájek M. (kary),Mareš,Novák R.,Bakalář J.,

Střídající:

 

Novák Vladimír,Petr Hájek,Dušan Černý.

Zhodnotil:

 

Petr Hájek ml.

Neuměřice : Uhy  1:2 poločas 1:2

 

Utkání se hrálo na těžkém Podmáčeném terénu a byl to velmi vyrovnaný boj o vítězství .Na začátku jsme promarnily  dvě dobré příležitosti a za to jsme zaplatili inkasovaným gólem, který padl po standartní situaci, kdy jsme nechali volného hráče a ten skóroval .Poté jsme převzali iniciativu a zápas otočili po křídelních akcích v rozmezí deseti minut, kdy skórovali Vladimír Brhel a Roman Novák V nástupu do druhé půle jsme hned ze začátku promarnili možnost zvýšit naše skóre, když jsme netrefili odkrytou bránu. Poté měli domácí převahu, ze které vyplynula nastřelená tyč naší branky a další standartní situace, které nevyužili, ale my jsme hrozily z brejků, které jsme nedokázali proměnit a tak jsme uhájili velmi cenné vítězství .
Sestava:

 

Brankář:Michal Kovařik
Radim Fundák, Miroslav Jandus, Ladilav Oplt ,Jaroslav Novák, Karel Žláb ,Vlasta Křelina, Roman Novák,Jiří Jansa, Miroslav Hájek, Vladimír Brhel,
Střídali :
Marek Fundák,Petr Hájek.

 

Zhodnotil:

Petr Hájek ml.

 

 

 

 Uhy-Pozdeň  3:2 poločas 1:1

 
Utkání bylo od začátku oboustrané opatrné a plné nepřesností ,přesto jsme se ujali vedením Romanem Novákem(C)1:0  po centru Vladimíra Brhela,pak převzali iniciativu hosté a těsně před poločasem vyrovnali.1:1
Po poločase hra byla stále vyrovnaná  ale dokázali jsme se prosadit Vladimírem Brhelem a  opět jsme se ujali vedení 2:1,které nám vydrželo.Když do konce utkání chybělo  7 minut hosté  využili naší chyby a z Trestného kopu vyrovnali na 2:2 a 4 minuty před ukončením,ale rozhodla životní dalekonosná  střela Jaroslava Černého a utkání už jsme dotáhli do vítězného  konce .
 

Sestava:

Brankář - Michal Kovařik
Radim fundák,Jaroslav Novák,Miroslav Jandus,Jaroslav Černý,Tomáš Valer,Roman Novák(C),Vlastimil Křelina,Jiří Jansa,Vladimír Brhel,Jiří Bakalář

Střídající:

Hájek Miroslav(Kary),Ladislav Oplt 

Zhodnotil:

Petr Hájek ml.

 

Černuc - Uhy 0:2 poločas 0:1

Utkání jsme zahájili dobře a od začátku zápasu jsme byli aktivnější což vedlo k našemu vedoucímu gólu který dal Vladimír Brhel,pak se hra vyrovnala,ale bylo na obou stranách dost nepřesností přesto jsme měli další dvě šance zvýšit vedení ,ale neproměnili jsme je.Těsně před půli měli dvě šance Domácí ale brankář Vladimír Novák ml.je obě chytil.Po poločase přišlo oboustranné vyloučení za vzájemnou strkanici,po níž se nám podařilo zvýšit vedení Jaroslavem Novákem po rohu.Zbytek zápasu  měli domácí převahu ,ale my jsme dobře bránili a zápas dovedli k vítězství .
 

Sestava:

Brankář- Vladimír Novák ml.
Radim fundák,Miroslav Jandus,Jaroslav Novák,Richard Mareš,Karel Žláb,Roman Novák,Vlastimil Křelina,Martin Valer,Vladimír Brhel,Jiří Bakalář

Střídající:

Tomáš Valer,Miroslav Hájek(Kary),Daniel Kříž,Ladislav Oplt,Jiří Jansa
 

Zhodnotil:

Petr Hájek ml.
 
Uhy- Koleč 3-5 poločas 2-3
Vstup do zápasu jsme meli dobrý v první minutě jsme skorovali,ale to nás uspokojilo čehož soupeř  využil pževzal iniciatyvu a vyrvnal a posléze se dostal do dvou brankového vedení,my jsme před půlí snížili ,ale po poločase záhy brzy inkasovali poté jsme měli převahu snížili na  3-4 ale vzápětí opět inkasovali a soupeř si už pohlídal vítezství zápas rozhodli naše individuální chyby-daly jsme si dva vlastní góly a na další dva jsme soupeři přihráli.
Sestava:
Brankář: Michal Kovařik
Oplt,Novák J.,Jandus,Fundák R,Kříž, Křelina,Valer,Fundák M, Novák R, Valer T,
 
Góly:
Novák R, Novák J,Fundák R
 
Střídali:
Jansa, Hájek, Hájek D, Hájek P,